Ceník

Nové zájemce o ošetření (kraniosakrální či rekonektivní) je dobré upozornit na fenomén zvaný Hugo. Jedná se o nevědomý odpor k terapii, který se projevuje tím, že podvědomí brání pokračovat v práci na sobě a ve vnitřních změnách. Vytváří situace typu:  “nemá mi kdo pohlídat dítě, psa”, “onemocněl jsem”, “šéf mě nepustí z práce”, “pokazilo se mi auto, nemám peníze” apod., které narušují časový plán ošetření a nebo dokonce tlačí člověka dezertovat z terapií. Nejsilněji se projevuje v samotném počátku, před prvním, druhým nebo třetím ošetřením. Doporučení: Huga nejlépe oslabíme tak, že se s ním seznámíme, víme o něm a předplatíme si dopředu několik termínů. Tyto termíny jsou pevně dané a nelze je přesunovat či rušit.

Ceny platné od listopadu 2019:

Kraniosakrální ošetření:   500 Kč  (1 hodina)

Kraniosakrální ošetření včetně konzultace:  700 Kč  (1,5 hodiny)

Kraniosakrální ošetření včetně konzultace:  1000 Kč (2 hodiny)

Na první ošetření je dobré si vyčlenit 1,5 hodiny.

 

Rekonektivní ošetření – provádí se jednou za život a skládá se ze tří po sobě jdoucích ošetření (nejlépe 3 dny po sobě) – cena celkem je  3330 Kč. Ošetření nejsou časově omezeny.

Zájemcům o  rekonektivní ošetření poskytnu další informace osobně.

Na rekonektivní ošetření nelze využít platbu benefity.

 

Masáže : 500 Kč/hod

Za zrušení ošetření či masáže do 24 hodin před smluveným termínem si účtuji částku dle ceníku a vyhrazeného času.   Děkuji za pochopení.

č.ú. 156859356/0600

Akceptuji benefity: Benefit plus, Sodexo, Unišek, Edenred, Gusto