REKONEKTIVNÍ OŠETŘENÍ  |  KRANIOSAKRALNÍ OSTEOPATIE  |  MASÁŽE

Roman Michna

Telefon

+420 603 892 891

E-mail

roman@studiosolaris.cz

Cit

Nedávno přijela na ošetření kolegyně, která posledních 14 dní měla potíže se spánkem, ztratila koncentraci, nebyla schopna se soustředit na jednu věc. Také se cítila velmi unavená s tím, že není schopna jakoukoliv formou dobít energii. Nebyla si vědoma žádné události, která by tento její stav způsobila.

Ihned na začátku ošetření mě přitáhla její zadní strana krku a zátylek. Bylo v této oblasti cítit velké napětí. Už v momentě prvního kontaktu se začala nekontrolovatelně smát a jak sama říkala, bez příčiny. Po tomto vybití již ošetření proběhlo standardně, bylo zaměřeno na krk, hlavu a ramena. Došlo k velkému změkčení těchto oblastí a uvolnila se zadržovaná inertní energie. Doslova se její tělo „rozpustilo“. Po ošetření vnímala velkou úlevu a řekla, že ihned při mém prvním kontaktu ji došlo, co její stav způsobilo. Asi před 14 dny se dívala (a nedodívala) na dokumentární film Dominion. (Nadvláda, 2018).

Tento film popisuje různé způsoby využívání a zneužívání zvířat v mléčném, masovém, textilním a zábavním průmyslu. Pro tvorbu dokumentu bylo použito skrytých kamer a díky nim byly zachyceny šokující scény. Tento dokument má na CSFD velmi vysoké hodnocení přes 90%. Na citlivého člověka však může mít zdrcující dopad. Když jsem proměřil záměr tvůrců svalovým testem, vyšla hodnota 525. Je to úroveň vědomí lásky. Tvůrci chtěli samozřejmě poukázat na hlubokou nevědomost lidí a na zvěrstva, kterých jsme schopni. Když jsem však proměřil „dopad“ na citlivého jedince, vyšla hodnota 30. Je to velmi nízká hodnota, úroveň VINY (viz. přiložená mapa vědomí lidstva). A zde je zakopán pes. Výsledné dílo může mít doslova devastující účinek na vědomí jedince a může jej srazit na dlouhou dobu poměrně nízko. Jeho akupunkturní, nervový a imunitní systém je narušen. Člověk je velmi blízko depresi či nemoci. Mnohdy může být sledování podobného pořadu doslova poslední kapkou, kdy zůstane člověk i na dlouhou dobu rozložen. Tvůrci se rozhodli pro „léčbu šokem“. Ovšem jak je vidno, tato „léčba“ může velmi ublížit. Rozložený jedinec, který je sražen do temných oblastí, není pro tuto společnost, která naopak potřebuje jedince „svítícího“, žádným přínosem.

Je velmi důležité si rozmyslet, zda-li se budeme těmto a podobným materiálům vystavovat. Uvědomělý jedinec ví, že tyto otřesné skutky se na světě děly a ději, a může se svobodně rozhodnout je žádným způsobem nepodporovat, a to jediné co opravdu může udělat a má účinek, je jít příkladem svému nejbližšímu okolí. Osvícení lidé hovoří o tom, že negativitu je potřeba rozpoznat, a pak se ji vyhnout ( k tomu nám může velmi dobře sloužit svalový test a mapa vědomí lidstva – Hawkins 1995). Pamatuji si velmi dobře na situaci, kdy jsem nahlédl do knihy „Historie trestu smrti“. Ta asi minuta, kterou jsem této knize věnovat, ve které byly otřesné fotky, mě téměř na týden srazila někde, kde nikomu není dobře, a já prožíval podobné stavy, které popisovala má kolegyně. Dnes funguje na internetu mnoho skupin i jednotlivců, kteří vykřikují své názory a hlasitě poukazují na chyby ostatních. Mnohdy používají opravdu šokující rétoriku a „důkazy“, kterými pouze rozsévají negativitu. Když proměříme úroveň vědomí těchto jedinců, naměříme mnohdy úrovně kolem 175, což je úroveň pýchy, která se v tomto případě projevuje jako duchovní ego. (my jsme ti uvědomělí a my vám ukážeme na čem se podílíte = princip boje). „Základem struktury nazývané Ego je pýcha a sebe zalíbení, z čehož vyplývá vina způsobená sobectvím“ (Hawkins 2003). S negativitou nelze bojovat, protože princip boje ji pouze posiluje. Chceme-li poukázat na nějakou nevědomost, dělejme to s citem a láskou. Když druhému člověku způsobíme trauma (příliš mnoho, příliš rychle, příliš brzy – Levine 1995), nikomu tím nepomůžeme a naopak posilujeme temnotu tohoto světa.

 

Pokud jsou články pro Vás přínosem, můžete jejich další tvorbu podpořit zde: 156859356/0600   Díky!